nikkor 14-24

nikkor 14-24

Obiektyw Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED FX (JAA801)

 • Alert cenowy Historia ceny

Sklep z najlepszą ofertą: (21) 6 937, 00 Cena: IDŹ DO SKLEPU

Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED FX (JAA801) — najlepsze oferty wg Skąpiec.pl

Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED FX (JAA801) — pozostałe oferty od najtańszej

Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED FX (JAA801) — opis i dane produktu

Opis produktu

Od ponad 80 lat czołowi specjaliści w dziedzinie optyki dążą do optycznej perfekcji, tworząc obiektywy Nikkor. Każdy obiektyw marki Nikkor to symbol dbałości o najdrobniejsze szczegóły we wszystkich aspektach konstrukcji. Każdy z nich to dzieło sztuki optycznej.

Ponad 80 lat doskonałości

Od początków swojego istnienia marka Nikkor stanowi symbol niezmiennego zaangażowania w zapewnianie integralności, najwyższej jakości wykonania i niezawodności oferowanych obiektywów.

Najnowsze rozwiązania techniczne

Obiektywy Nikkor są konstruowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii optycznych na świecie, z myślą o maksymalnym poszerzeniu możliwości obiektywu.

Profesjonaliści z branży fotograficznej na całym świecie wybierają obiektywy Nikkor ze względu na doskonałe parametry optyczne i wyjątkową niezawodność w terenie.

Profesjonalny, ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy Nikkor.

Cechy produktu:

 • zakres ogniskowych 14-24 mm (odpowiednik w formacie DX: 21-36 mm)
 • powłoka nanokrystaliczna Nano Crystal Coat ogranicza poświaty i odblaski
 • silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) umożliwia cichą i szybką pracę autofokusa
 • szkło ED o ultraniskiej dyspersji ogranicza do minimum aberrację chromatyczną
 • gumowa uszczelka bagnetu
 • natychmiastowa manualna korekcja ostrości (przełączanie w tryb M/A lub M)

Dane techniczne:

 • ogniskowa: 14-24
 • maksymalny otwór przysłony: f/2,8
 • minimalny otwór przysłony: f/22
 • ogniskowa: 14-24 mm
 • liczba listków przysłony: 9 (zaokrąglone)
 • kąt obrazowy: 114° — 84° (90° — 61° DX)
 • konstrukcja obiektywu: 14 elementów w 11 grupach

Zestaw zawiera:

 • obiektyw Nikon Nikkor AF-S 14-24mm f/2.8G ED
 • zintegrowana osłona przeciwsłoneczna
 • futerał CL-M3

Nikkor 14-24

Renomowany obiektyw AF-S NIKKOR 14–24mm f/2.8G ED zapewnia wyjątkową ostrość i bardzo szeroki kadr. Był pierwszym obiektywem tego rodzaju dostępnym na rynku i nadal należy do najlepszych.

Ten ultraszerokokątny obiektyw jest klasą sam dla siebie. Zapewnia niesamowitą ostrość i doskonały kontrast oraz wiernie oddaje kolory zarówno na zdjęciach, jak i filmach.

Doskonałe parametry zawdzięcza zakresowi ultraszerokokątnych ogniskowych 14–24 mm oraz stałemu maksymalnemu otworowi względnemu f/2,8. To najchętniej wybierany obiektyw przez wielu zawodowych fotografów eventowych, krajobrazu, architektury i wnętrz, a także zajmujących się fotografią portretową z bliska. Wyjątkowych efektów można oczekiwać za każdym razem, nawet fotografując w świetle zastanym.

Niesamowita rozdzielczość i doskonała ostrość w całym kadrze mogą przewyższać efekty uzyskiwane za pomocą innych podobnych ultraszerokokątnych obiektywów stałoogniskowych.

W przypadku tak ekstremalnego obiektywu szerokokątnego o zmiennej ogniskowej na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa kontrola dystorsji. Dwie soczewki ED i trzy soczewki asferyczne praktycznie eliminują komę i inne rodzaje aberracji — nawet wtedy, gdy przysłona jest szeroko otwarta. Powłoka nanokrystaliczna opracowana przez firmę Nikon minimalizuje refleksy i flarę nawet przy fotografowaniu pod światło.

Fenomenalna dokładność i szybkie ogniskowanie. Trudno oczekiwać więcej.

Wyjątkowe technologie firmy Nikon – cichy silnik falowy oraz wewnętrzne ustawianie ostrości – umożliwiają dokładne, szybkie i bardzo ciche działanie autofokusa. Przełącznik trybu ustawiania ostrości M/A pozwala na łatwą ręczną zmianę ustawienia przez obrót pierścienia ostrości.

Wzmocniona konstrukcja oraz odporność na pył i wilgoć charakterystyczne dla profesjonalnego sprzętu pozwalają przetrwać nawet najbardziej wymagające warunki.

To solidny obiektyw z metalowym mocowaniem. Gumowe uszczelnienie chroni przed pyłem i wilgocią. Wbudowana osłona przeciwsłoneczna zabezpiecza przednią, wypukłą soczewkę obiektywu.

TEST: AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED to szczegГіlnego rodzaju obiektyw. Niewiele jest konstrukcji tego rodzaju, ktГіre sД… dedykowane do uЕјycia z peЕ‚noklatkowymi aparatami cyfrowymi i analogowymi. Ogromne pole widzenia oraz duЕјy otwГіr wzglД™dny jaki oferuje ten obiektyw czyni go idealnym narzД™dziem dla fotografГіw krajobrazu, architektury czy teЕј reporterГіw.
Zapraszamy do lektury testu tego niezwykЕ‚ego sprzД™tu.

Korpus AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED wykonany jest z metalu z niewielkimi dodatkami tworzywa sztucznego oraz okładzin gumowych. Jakość wykonania całości jest warta wysokiej oceny ponieważ podczas testu nie zauważyliśmy niepokojących oznak niedokładnego montażu. Cała konstrukcja jest zabezpieczona uszczelnieniami, które mają zapewniać ochronę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

DostД™p do peЕ‚nej treЕ›ci serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpЕ‚atny — wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest rГіwnieЕј do dodawania komentarzy.

Rejestracja

dla nowych uЕјytkownikГіw

JeЕјeli jeszcze nie jesteЕ› zarejestrowany, zapraszamy do wypeЕ‚nienia krГіtkiego formularza rejestracyjnego.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: PeЕ‚nД… wersjД™ podrД™cznika «Ељwiat barw w fotografii cyfrowej».

A poza tym otrzymujesz bezpЕ‚atny staЕ‚y dostД™p do:

 • wszystkich artykuЕ‚Гіw opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmГіw galerii swiatobrazu.pl
 • forГіw dyskusyjnych;
 • prezentГіw dla zarejestrowanych CzytelnikГіw;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w ktГіrym bД™dziesz mГіgЕ‚ zarzД…dzaД‡ galeriami, komentarzami, zdjД™ciami w konkursach itp.

Czas rejestracji — ok. 1 min.

Bardzo szerokie zoomy — część 2: AF-S Nikkor 14-24 mm F2.8G ED oraz podsumowanie

AF-S Nikkor 14-24 mm F2.8G ED

Zoomem tym Nikon dał do myślenia najsilniejszym konkurentom. Nie dość bowiem, że obiektyw jest bardzo szerokokątny, to przy tym ma wysoką jasność, no i świetnie uzupełnia od dołu zestaw dwóch profesjonalnych Nikkorów F2.8: 24-70 mm i 70-200 mm. Oczywiście że nie każdy fotoreporter tak szerokiego i jasnego spojrzenia żąda, ale jeśli już, to może korzystać z oferty Nikona. i jak na razie tylko Nikona.

Zoom ten prezentuje się bardzo poważnie, a przy tym efektownie. Solidnie wyglądająca i o zgrabnie stopniowanej średnicy obudowa, gdzieniegdzie kapnięcie złota, spora, zintegrowana osłona przeciwsłoneczna, a wewnątrz niej ogromna, wypukła przednia soczewka. To wszystko naprawdę robi dobre wrażenie.

Konstrukcja

Obiektyw jest wysoce zaawansowaną konstrukcja, zarówno pod względem mechanicznym, jak i optycznym. Świadczy o tym spora liczba oznaczeń w nazwie oraz dodatkowe symbole uzupełniające umieszczone wstydliwie od spodu obiektywu. Tylko tam znajdziemy informację o wewnętrznym ogniskowaniu, bo ostatnimi czasy IF znikło z «katalogowych» oznaczeń Nikkorów. Tam też pojawia się Aspherical sygnalizujące obecność soczewek asferycznych. ED mówiące o soczewkach ze szkła o obniżonej dyspersji, N — o nanokrystalicznej powłoce antyodblaskowej, AF-S — o ultradźwiękowym napędzie, G — o braku pierścienia przysłon, to wszystko wiemy już z oznaczeń widocznych przy okienku ze skalą odległości.

W sumie soczewek jest 14, czyli nieco mniej niż w Sigmie, a przy tym skromniejsza jest zawartość tych «szlachetnych». Co prawda asferyczne (odlewane ciśnieniowo) są 3, rozmieszczone niemal identycznie jak u konkurenta, ale mamy tu «zaledwie» dwie ED. Przewagą jest niewątpliwie obecność nanokrystalicznej powłoki przeciwodblaskowej na tylnej powierzchni przedniej soczewki obiektywu. Przysłona ma aż 9 i to zaokrąglonych listków, co przy niezbyt silnym jej przymykaniu ma zapewniać że leżące w nieostrości jasne punkty będą oddawane jako koła, a nie wielokąty. Zoomowanie nie jest wewnętrzne, co przy takim zakresie ogniskowych wcale nie dziwi. Przy zmianach ogniskowej przesuwają się chyba wszystkie soczewki obiektywu, z ogromnymi i wypukłymi przedniej grupy włącznie. Za to ogniskowanie jest wewnętrzne. Kolejnym zadaniem, które narzucili sobie konstruktorzy Nikona, było uszczelnienie obudowy obiektywu na takim poziomie jaki reprezentują profesjonalne lustrzanki tej firmy. Z materiałów Nikona wynika, że sobie z tym poradzili.

Materiały, z których wykonano obudowę obiektywu i sposób ich rozmieszczenia jest dość typowy dla profesjonalnych Nikkorów. Metalowy jest bagnet i tylna część obudowy do niego przylegająca oraz pierścień ostrości. Reszta to tworzywa sztuczne.

Napędem autofokusa jest oczywiście ultradźwiękowy silnik SWM (Silent Wave Motor), jak zwykle bardzo cicho działający, a w tym wypadku także bardzo szybki. Minimalna odległość fotografowania to 0,28 metra liczone oczywiście od płaszczyzny przetwornika / filmu, a to oznacza, że płaszczyzna ostrości znajdować się może zaledwie 10 cm przed obiektywem. Tylko tyle, gdyż obiektyw do maleństw nie należy. Ma długość 13 cm, średnicę 10 cm i waży kilogram. Duża średnica może sugerować konieczność korzystania z kosztownych filtrów, ale bez obaw: bardzo wypukła przednia soczewka nie pozwala na używanie jakichkolwiek filtrów, stąd brak gwintu dla ich zamocowania. Konstruktorzy nie poszli drogą kolegów z Sigmy i nie umożliwili mocowania filtrów za tylną soczewką. Szkoda! No i jeszcze jedna «wada», którą od razu wyczują posiadacze tzw. zaawansowanych cyfrowych kompaktów: krotność tego zooma to zaledwie 1,7. No wstyd po prostu. 🙂

Obsługa

Obiektyw swoje waży, ale tego chyba żaden z użytkowników nie będzie miał mu za złe; to w końcu profesjonalny zoom F2.8.

Obsługa pierścieni nie sprawia jakichkolwiek kłopotów i jest naprawdę komfortowa. Pierścień zooma obraca się lekko i płynnie, a zakres jego ruchu to niecała 1/4 obwodu obiektywu. Pierścień ten umieszczony jest dość blisko aparatu, w związku z czym łatwiej mi się go obsługiwało gdy aparat miał podczepiony uchwyt do zdjęć w pionie. Inaczej trudno mi było jednocześnie obracać pierścień i podpierać lewą dłonią aparat. Zmieniając ogniskową zupełnie nie czujemy, że poruszamy ogromną ilością szkła, jak to ma miejsce. Podczas zoomowania poruszają się bowiem (chyba) wszystkie soczewki: przód cofa się przy wydłużaniu ogniskowej i wędruje do przodu przy jej skracaniu, a tył odwrotnie. Korzystnym efektem tak wyglądającej kinematyki jest chowanie się wrażliwej na boczne promienie światła, wypukłej przedniej soczewki w głębi zintegrowanej z obudową osłony przeciwsłonecznej gdy ogniskowa jest bliższa 24 mm. Osłona staje się więc głębsza przy dłuższych ogniskowych i płytsza przy krótszych — trudno o lepszy sposób zoptymalizowana jej długości.

Pierścień ustawiania ostrości obsługuje się bardzo wygodnie. Ma on sporą średnicę, gdyż umieszczony jest tuż przy początku osłony przeciwsłonecznej. Konstruktorzy zadbali o niezłe jego ułożyskowanie, stąd opór jego ruchu jest nieduży i płynny, tak jak we wszystkich profesjonalnych Nikkorach AF-S. Przejście od pozycji ostrzenia na nieskończoność do minimalnej odległości 0,28 m wymaga obrotu o ok. 1/8 obwodu obiektywu. Połączenie ze skalą odległości i mechanizmem ogniskowania jest bezpośrednie, tzn. bez użycia przekładni zwalniającej. Z tym że oczywiście jest tam sprzęgło powodujące że pierścień nie kręci się podczas pracy autofokusa. W dowolnym momencie możemy przejść z automatycznego na ręczne ustawianie ostrości bez oddzielnego wyłączania autofokusa. Przy tym — jak to w Nikkorach tej klasy — obowiązuje tu preferencja ustawiania ręcznego, czyli ruch pierścienia powoduje odłączenie napędu AF, zarówno gdy pracujemy w trybie Single, jak i Continuous.

Nikkor 14-24mm f/2.8G ED AF-S

 • Kod systemowy: [AF-O-NIK-019]
 • Kod producenta: [JAA801DA]
 • Kod EAN: [018208021635]
 • Do porównania
 • Do schowka
 • Do listy życzeń
 • Zapytaj o produkt
 • Wersja do druku

Opis produktu

Nikkor 14-24mm f/2.8G ED AF-S

Ważne: Zakup tego produktu oferowanego zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym, podlega zasadom tzw. dystrybucji selektywnej tj. możliwy jest wyłącznie na rzecz użytkowników ostatecznych (bez możliwości wprowadzania zakupionego produktu do dalszego obrotu handlowego przez Nabywcę w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej). Zakup tego produktu może wiązać się z potrzebą podpisania stosownego oświadczenia, które potwierdzi, że Klient dokonuje zakupu wyłącznie na własne potrzeby, jako odbiorca ostateczny a nabyte produkty Nikon nie będą wchodziły w skład jego oferty handlowej i nie będą przez niego odsprzedawane w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Cechy produktu

Nikkor 14-24mm f/2.8G ED AF-S

Gwarancja
Producent Nikon
2 lata w serwisie zewnętrznym
Rodzaj zmiennoogniskowy
Typ Szerokokątny
Mocowanie Nikon
Ogniskowa 14 — 24 mm
Maksymalna wartość przysłony 22
Minimalna wartość przysłony 2.8
Konstrukcja 14 elementów w 11 grupach
Silnik AF tak
Liczba listków przysłony 9
Pole widzenia 114 — 84 stopnie
Powiększenie maksymalne 1:6.7
Minimalna odległość ustawiania ostrości 0.28 m
Wymiary 98 x 131.5 mm
Waga 970 g
Inne cechy Wzmocniony futerał CL-M3

Nie ma jeszcze opinii dotyczących tego produktu.
Dodaj swoją opinię jako pierwszy.

Opis producenta

Nikkor obiektyw 14-24mm f/2.8G ED AF-S
Wyjątkowo szerokokątny obiektyw o przełomowej konstrukcji optycznej i dużym otworze przysłony. Ten wyśmienity model dla zawodowców wyposażono w powłokę nanokrystaliczną Nano Crystal Coat w celu ograniczenia poświat i odblasków. Ponadto cechuje się on znakomitą ostrością na całej powierzchni kadru, znacznie lepszą niż w przypadku porównywalnych obiektywów o stałej ogniskowej.

— Profesjonalny, ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy Nikkor.
— Zakres ogniskowych 14-24 mm (odpowiednik w formacie DX: 21-36 mm).
— Powłoka nanokrystaliczna Nano Crystal Coat ogranicza poświaty i odblaski.
— Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) umożliwia cichą i szybką pracę autofokusa.
— Szkło ED o ultraniskiej dyspersji ogranicza do minimum aberrację chromatyczną.
— Gumowa uszczelka bagnetu.
— Natychmiastowa manualna korekcja ostrości (przełączanie w tryb M/A lub M).
— Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna.
— W zestawie miękki pokrowiec CL-M3.

Nikkor AF-S 14-24mm f/2,8G ED (wypożyczalnia) ID: 6288

Zestaw zawiera:

 • obiektyw
 • osłona przeciwsłoneczna LC 14-24
 • dekiel przedni oraz tylni
 • futerał ochronny
 • Promocja — przy zakupie obiektywu, zwracamy koszt wypożyczenia.
 • Dla stałych klientów /z kartą stałego klienta/, przy dłuższych okresach wypożyczenia lub większej ilości wypożyczanego sprzętu stosujemy indywidualne wyceny.
 • Promocja — przy zakupie obiektywu, zwracamy koszt wypożyczenia.
 • Dla stałych klientów /z kartą stałego klienta/, przy dłuższych okresach wypożyczenia lub większej ilości wypożyczanego sprzętu stosujemy indywidualne wyceny.

Dodano produkt do koszyka

Zapytaj o produkt

 • obiektyw
 • osłona przeciwsłoneczna LC 14-24
 • dekiel przedni oraz tylni
 • futerał ochronny

Wypożyczalnia sprzętu foto-video

Nasz sklep oferuje Państwu możliwość skorzystania z szerokiej gamy aparatów, kamer, obiektywów i innych akcesoriów foto–wideo wielu renomowanych firm, bez konieczności ich kupowania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Pozwala potencjalnemu nabywcy na praktyczne i gruntowne zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem.

Nasz klient otrzymuje możliwość posługiwania się najwyższej klasy sprzętem specjalistycznym, ponosząc znacznie mniejsze koszty niż gdyby musiał go kupić. Wraz z doskonałym sprzętem zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup któregoś z wypożyczanych urządzeń, przy zakupie nowego koszty wypożyczenia zostaną zwrócone. Dla stałych klientów (z kartą stałego klienta), przy dłuższych okresach wypożyczenia lub większej ilości wypożyczanego sprzętu stosujemy indywidualne wyceny.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED vs Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Dlaczego Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED jest lepszy od Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM?

 • 20% szerszy otwór przy minimalnej ogniskowej

Dlaczego Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM jest lepszy od Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED?

 • 4mm krótsza minimalna długość ogniskowej

Jakie są najpopularniejsze porównania?

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 20mm F/1.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Tokina 11-16mm F/2.8 AT-X Pro DX II

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 16-35mm f/4G ED VR

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Tamron 10-24mm f/3.5-4.5 Di II VC HLD

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24-70mm F/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Nikon AF-P DX Nikkor 10-20mm f/4.5-5.6G VR

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Zoom-Nikkor 17-35mm f/2.8D IF-ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-P DX Nikkor 10-20mm f/4.5-5.6G VR

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Sigma 8-16mm F4.5-5.6 DC HSM

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF Nikkor 14mm F/2.8D ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Tamron SP 10-24mm F/3.5-4.5 Di II

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM A

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 35mm F/1.4G

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Samyang 14mm F/2.8 ED AS IF UMC

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 18-35mm f/3.5-4.5G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Informacje ogólne

Mocowanie wykonane z metalu jest ogólnie rzecz biorąc lepsze od plastikowego, gdyż zapewnia większą trwałość.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Już maksymalna ogniskowa pozwala skupić się na małej części sceny, i oferuje węższy kąt widzenia niż krótszych ogniskowych.

Sigma 300-800mm F5.6 EX DG APO HSM

Krótsza długość minimalna ogniskowa pozwala uzyskać więcej sceny na zdjęciu, i oferuje szerszy kąt widzenia niż dłuższych ogniskowych.

Canon EF 35mm F/2 IS USM

Przedni element nie obraca się. Jest to ważne jeśli używasz filtrów, takich jak polaryzacyjne lub gradientowe, które muszą być zorientowane w określony sposób.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Osłonę obiektywu można przykręcić do obiektywu w odwrotnej pozycji tak, aby można było ją utrzymywać w aparacie przez cały czas gotową do użycia.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Canon EF 400mm F/4 DO IS II USM

Zakres zoomu jest stosunek najdłuższych i najkrótszych ogniskowych.Wyższy zakres zoomu oznacza, że​​ soczewka jest bardziej uniwersalny.

Tamron 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD

Prawdziwy obiektyw makro ma powiększenie 1:1. Oznacza to, że obraz jest wytwarzany reprezentacji naturalnej wielkości leczonego sfotografowane.

Leica Vario-Elmarit-SL 24-90mm F2.8-4 ASPH

Na krótszym końcu obiektywu masz najszerszy kąt widzenia. W ten sposób można objąć większą scenę na zdjęciu (w oparciu o format APS-C).

Leica APO-Summicron-SL 75mm f/2 ASPH

Na najdłuższym końcu obiektywu masz najmniejszy kąt widzenia. Pozwala to na zawarcie niewielkiej części sceny na zdjęciu, w postaci powiększenia przedmiotu (na podstawie formatu APS-C).

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD

Jest to najszersza dostępna przy minimalnej ogniskowej przysłona. Z szerszego rozwarcia czujnika może przechwycić więcej światła, co pomaga uniknąć rozmycia umożliwiając szybszą prędkość migawki. Zapewnia również płytkiej głębi ostrości, co pozwala na rozmycie tła, aby zwrócili uwagę na ten temat.

Nikon Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct

Przysłona kontroluje ilość światła, jaka przedostaje się do czujnika i matrycy aparatu. Większa liczba ostrzy przysłony jest często wyznacznikiem lepszej jakości obiektywu. To także pozwala na osiągnięcie znacznie ładniejszego efektu bokeh, natomiast obiektyw z mniejszą liczbą ostrzy często pozwala uzyskać ostrzejszy, bardziej wielokątny bokeh.

Leica Thambar-M 90mm f/2.2

Jest to najszersza dostępna na maksymalnej ogniskowej przysłona. Poprzez szersze otwarcie czujniki matrycy mogą przechwycić więcej światła, co pomaga uniknąć rozmycia umożliwiając zastosowanie krótszej migawki. Zapewnia również płytką głębię ostrości, co pozwala na rozmycie tła, aby oglądający zwrócili uwagę na główny element zdjęcia.

Nikon Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct

Jest to najmniejszy dostępny otwór na maksymalnej ogniskowej. Mniejszy otwór przysłony ogranicza ilość światła docierającego do matrycy. Jest to ważne w jasnych warunkach, gdzie szerszy otwór może spowodować, że Twoje zdjęcie będzie prześwietlone. Kolejną zaletą jest to, że z mniejszym otworem masz większą głębię ostrości, co pozwala zachować wszystkie szczegóły zdjęcia w centrum uwagi.

Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD

Mniejszy otwór przysłony zmniejsza ilość światła docierającego do matrycy. Jest to ważne w jasnych warunkach, gdzie szerszy otwór może spowodować prześwietlenie Twojego zdjęcia. Kolejną zaletą jest to, że z mniejszym otworem masz większą głębię ostrości, co pozwala zachować ostrość na wszystkie szczegóły.

Canon TS-E 135mm f/4L Macro

Podobne jak liczba ostrzy przysłony, zaokrąglone ostrza wpływają na sposób, w jaki światło przedostaje się do czujnika. Zaokrąglone ostrza często występują tylko w droższych obiektywach, poprawiając wygląd rejonów poza głównym planem. Pozwala to na osiągnięcie lepszego, bardziej miękkiego efektu bokeh na zdjęciach.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Przy pełnej ręcznej regulacji ostrości można przesunąć pierścień regulacji ostrości, gdy jest on w trybie AF (Auto Focus). Oznacza to, że można dokonać ustawień ręcznych po zakończeniu AF bez konieczności powrotu do trybu ręcznego.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Obiektywy z wbudowanym silnikiem ostrości ustawiają ostrość szybciej i ciszej niż obiektywy bez silnika ostrości, które opierają się na silniku ostrości z korpusu aparatu.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Obiektywy z wbudowanym silnikiem ostrości mają możliwość automatycznej regulacji ostrości, nawet gdy aparat nie posiada własnego silnika ostrości.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Wiele obiektywów pozwala ustawić ostrość na nieskończoność. Jest to istotne, gdy chcesz robić zdjęcia obiektów obiektów położonych w oddali, np. podczas fotografowania krajobrazów, aby upewnić się czy wszystko jest wyraźne i ostre.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Sigma 10-20mm F3.5 EX DC HSM

Jest to najmniejsza odległość, na której obiektyw jest w stanie złapać ostrość. Krótsza minimalna odległość pozwala bardziej zbliżyć się do fotografowanego obiektu, co jest szczególnie ważne podczas wykonywania zdjęć makro.

Lensbaby Circular Fisheye

Benchmarks

Wynik testu winietowania z zestawu DxOMark. Winietowanie oznacza jasność obrazu zmieniającą się od środka w kierunku brzegów, powodując powstawanie ciemnych kątów. Wynik 0 jest doskonały, a obraz nie będzie miał winietowania. Testowane z Nikon D7000 oraz Canon 7D. Źródło: DxOMark.

Canon EF 24mm F/2.8 IS USM

Wynik testu ostrości z zestawu DxOMark. Wynik ten jest oparty na pomiarze MTF (funkcji transferu modulacji) i daje ogólną wskazówkę na temat ostrości obrazu wytwarzanego przez soczewkę. Testowane z Nikon D7000 oraz Canon 7D. Źródło: DxOMark.

Zeiss Batis 25mm F2

Wynik testu aberracja chromatycznej bocznej z zestawu DxOMark. Aberracja chromatyczna jest rodzajem zniekształcenia, które skutkuje powstawaniem kolorowych otoczek wzdłuż krawędziach na obrazie. Testowane z Nikon D7000 oraz Canon 7D. Źródło: DxOMark.

Nikon AF Micro-Nikkor 200mm F/4D IF-ED

DxOMark jest zestawem testów służących do do pomiaru wydajności i jakości obiektywów oraz aparatów. Wynik DxOMark jest ogólnym rezultatem uzyskanym przez obiektyw. Testowano z Nikon D7000 oraz Canon 7D. Źródło: DxOMark.

Zeiss Batis 25mm F2

Wynik testu transmisji z zestawu DxOMark. Transmisja odnosi się do ilości światła, która dotrze do czujnika aparatu przez wszystkie elementy szklane, czyli soczewki. Niższa wartość Tstop oznacza więcej światła. Jest to ważny parametr, ponieważ mniej światła padającego na matrycę może prowadzić do konieczności ustawienia wyższych czułości ISO lub dłuższego czasu otwarcia migawki. Testowane z Nikon D7000 oraz Canon 7D. Źródło: DxOMark.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED vs Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Dlaczego Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED jest lepszy od Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED?

 • 0.7x większym zakresie ogniskowych

Dlaczego Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED jest lepszy od Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED?

 • 50% szerszy otwór przy minimalnej ogniskowej

Jakie są najpopularniejsze porównania?

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 20mm F/1.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Nikon AF-S Nikkor 20mm F/1.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 16-35mm f/4G ED VR

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Nikon AF-S Nikkor 28mm F/1.8G

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24-70mm F/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Nikon AF-S Nikkor 28mm f/1.4E ED

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Zoom-Nikkor 17-35mm f/2.8D IF-ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Nikon AF-S Nikkor 35mm F/1.4G

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-P DX Nikkor 10-20mm f/4.5-5.6G VR

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F1.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF Nikkor 14mm F/2.8D ED

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 35mm F/1.4G

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 18-35mm f/3.5-4.5G ED

Informacje ogólne

Mocowanie wykonane z metalu jest ogólnie rzecz biorąc lepsze od plastikowego, gdyż zapewnia większą trwałość.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Już maksymalna ogniskowa pozwala skupić się na małej części sceny, i oferuje węższy kąt widzenia niż krótszych ogniskowych.

Sigma 300-800mm F5.6 EX DG APO HSM

Krótsza długość minimalna ogniskowa pozwala uzyskać więcej sceny na zdjęciu, i oferuje szerszy kąt widzenia niż dłuższych ogniskowych.

Canon EF 35mm F/2 IS USM

Canon EF 400mm F/4 DO IS II USM

Przedni element nie obraca się. Jest to ważne jeśli używasz filtrów, takich jak polaryzacyjne lub gradientowe, które muszą być zorientowane w określony sposób.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Obiektyw wyposażony jest w osłonę obiektywu, dzięki czemu nie trzeba jej kupować oddzielnie. Są one używane do blokowania silnych źródeł światła, takich jak słońce, odbitych od obiektywu, aby zapobiec powstawaniu odblasków.

Nikon AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED

Nikon AF-S Nikkor 24mm F/1.4G ED

Zakres zoomu jest stosunek najdłuższych i najkrótszych ogniskowych.Wyższy zakres zoomu oznacza, że​​ soczewka jest bardziej uniwersalny.

Tamron 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD

Prawdziwy obiektyw makro ma powiększenie 1:1. Oznacza to, że obraz jest wytwarzany reprezentacji naturalnej wielkości leczonego sfotografowane.

Nikon AF-S DX Micro Nikkor 85mm F/3.5G ED VR

Na krótszym końcu obiektywu masz najszerszy kąt widzenia. W ten sposób można objąć większą scenę na zdjęciu (w oparciu o format APS-C).

Leica APO-Summicron-SL 75mm f/2 ASPH

Na najdłuższym końcu obiektywu masz najmniejszy kąt widzenia. Pozwala to na zawarcie niewielkiej części sceny na zdjęciu, w postaci powiększenia przedmiotu (na podstawie formatu APS-C).

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD

Przysłona kontroluje ilość światła, jaka przedostaje się do czujnika i matrycy aparatu. Większa liczba ostrzy przysłony jest często wyznacznikiem lepszej jakości obiektywu. To także pozwala na osiągnięcie znacznie ładniejszego efektu bokeh, natomiast obiektyw z mniejszą liczbą ostrzy często pozwala uzyskać ostrzejszy, bardziej wielokątny bokeh.

Leica Thambar-M 90mm f/2.2

Jest to najszersza dostępna przy minimalnej ogniskowej przysłona. Z szerszego rozwarcia czujnika może przechwycić więcej światła, co pomaga uniknąć rozmycia umożliwiając szybszą prędkość migawki. Zapewnia również płytkiej głębi ostrości, co pozwala na rozmycie tła, aby zwrócili uwagę na ten temat.

Nikon Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct

Jest to najszersza dostępna na maksymalnej ogniskowej przysłona. Poprzez szersze otwarcie czujniki matrycy mogą przechwycić więcej światła, co pomaga uniknąć rozmycia umożliwiając zastosowanie krótszej migawki. Zapewnia również płytką głębię ostrości, co pozwala na rozmycie tła, aby oglądający zwrócili uwagę na główny element zdjęcia.

Nikon Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct

Jest to najmniejszy dostępny otwór na maksymalnej ogniskowej. Mniejszy otwór przysłony ogranicza ilość światła docierającego do matrycy. Jest to ważne w jasnych warunkach, gdzie szerszy otwór może spowodować, że Twoje zdjęcie będzie prześwietlone. Kolejną zaletą jest to, że z mniejszym otworem masz większą głębię ostrości, co pozwala zachować wszystkie szczegóły zdjęcia w centrum uwagi.

Używane cyfrówki, aparaty cyfrowe, fotograficzne sprzedam — OLX.pl — nikkor 24

Wyróżnione ogłoszenia Zobacz wszystkie

Obiektyw Nikkor 24-70 Z f/4 S j.NOWY NIEUŻYWANY !

2 000 zł

Pozostałe ogłoszenia

Znaleziono 94 ogłoszenia

Znaleziono 94 ogłoszenia

Twoje ogłoszenie na górze listy? Wyróżnij!

Nikon obiektyw Nikkor 14-24 mm

4 000 zł

Gorzów Wielkopolski dzisiaj 11:28

Nikkor 24-70mm f/2.8

3 030 zł

Gdynia, Dąbrowa wczoraj 10:16

Obiektyw Nikon Nikkor 24-85 mm f/3.5-4.5G VR

1 600 zł

Obiektyw NIKON AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

3 850 zł

Wrocław, Krzyki wczoraj 00:39

NIKON nikkor 24-70 F2.8 G ED AF-S

2 999 zł

Obiektyw Nikon NIKKOR AF-S 24-70 mm f/2.8 G ED

3 500 zł

Nikon FX AF-S Zoom Nikkor ED 24-85mm f/3.5-4.5G IF NOWY

1 400 zł

Nikkor 24-70/2.8 G ED N

2 750 zł

Nikon D750, nikkor 24-70, nikkor 70-200

10 900 zł

Obiektyw Nikon Nikkor 24-70mm f/2.8G ED

3 800 zł

Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-120 mm f/3.5-5.6G IF ED VR

1 100 zł

obiektyw nikkor AF-S 12-24/4G ED DX

1 850 zł

Nikon Nikkor Z 24-70 f/4

1 700 zł

Sprzedam rewelacyjny Nikkor 14-24mm f/2.8

3 700 zł

Nikon d700 + Nikkor 24-120 f4 + dodatki

3 900 zł

Nikon AF-S Nikkor 24-70 1:2.8G ED

3 500 zł

Nikkor 24 1.8 G ED FX zamiana na Nikkora 24-70 f2,8, lub Tamrona

2 200 zł

Obiektyw AF-S Nikkor 24-120 f/4 G ED VR

1 800 zł

Obiektyw Nikkor 24-70 Z f/4 S j.NOWY NIEUŻYWANY !

2 000 zł

Obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 / Nikon Nikkor

3 350 zł

Nikon NIKKOR AF-S 14-24mm 1:2:8G ED N

4 000 zł

Obiektyw Nikkor AF-S 24-70 f/2.8G ED + UV

4 100 zł

Obiektyw Nikkor AF 24-85 mm f/2.8-4 D IF

1 800 zł

Obiektyw AF-S NIKKOR 24-70mm, f/2.8G ED NOWA CENA!

3 800 zł

Wrocław, Śródmieście 7 mar

obiektyw Nikon Nikkor 24-70mm f2,8G ED AF-S

2 980 zł

Obiektyw AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR

6 499 zł

Nikon NIKKOR AF-S 24-70 mm f/2.8 ED

3 400 zł

NIKKOR AF-S 24-70mm f/2.8G ED

1 700 zł

Czeladź, Kolonia Małobądź 6 mar

NOWY Obiektyw NIKON NIKKOR AF-S DX 10-24 mm, f/3.5-4.5 — szerokokątny!

3 140 zł

Katowice, Śródmieście 6 mar

Nikon Nikkor 24-70mm f/2.8G ED AF-S

2 499 zł

Nikon D850 Nikkor AF-S 24/70mm f/2.8E ED VR Speedlight SB-910 85/1.8

16 900 zł

Białystok, Jaroszówka 5 mar

Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-70 mm f/4.0 S

2 200 zł

Nikon Nikkor 12-24 mm f/4 G AF-S DX gedG

1 999 zł

Obiektyw Nikkor 24-120 mm f1:3,5 G, ED

1 200 zł

Warszawa, Śródmieście 5 mar

Obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-70mm f/2.8G ED

3 350 zł

Nikkor 24-85 f/3.5-4.5G ED

380 zł

Nowa osłona tulipan Nikon HB-40 Nikkor 24-70 f/2.8

60 zł

Nikon Nikkor AF-S 24-70 mm f/2.8G ED

3 500 zł

NIKON D610 + Nikkor 24-120 f/4 G VR Stan > Fotografia » Lustrzanki

3 699 zł

Podobne wyszukiwania:

 • Ostatnio przeglądane
 • Obserwowane ogłoszenia ( 0 )
 • Obserwowane wyszukiwania ( 0 )

To ogłoszenie nie jest już dostępne

Wybierz coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy.

 • Kategorie główne
 • Kategorie podobne do «Elektronika»
 • Kategorie podobne do «Fotografia»

Kategorie główne :

Kategorie podobne do «Elektronika» :

Kategorie podobne do «Fotografia» :

 • Mazowieckie (22)
 • Dolnośląskie (6)
 • Warmińsko-mazurskie (3)
 • Śląskie (14)
 • Kujawsko-pomorskie (6)
 • Wielkopolskie (2)
 • Pomorskie (9)
 • Lubelskie (4)
 • Lubuskie (2)
 • Małopolskie (7)
 • Zachodniopomorskie (4)
 • Opolskie (2)
 • Łódzkie (7)
 • Podlaskie (4)
 • Świętokrzyskie (2)

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Wyszukiwanie zostało dodane do obserwowanych

Ogłoszenie dodane do obserwowanych

Zaloguj się do OLX.pl aby zapamiętać je na «stałe»

Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
Dowiedz się więcej.

Możesz zarządzać swoimi preferencjami reklamowymi dotyczącymi partnerów zarządzanych przez OLX, klikając tutaj

Chcesz otrzymywać takie oferty na email?

Ustaw hasło

Dlaczego warto założyć konto na OLX?

 • łatwe zarządzanie ogłoszeniami
 • dostęp do wszystkich odpowiedzi
 • łatwe zmiany ustawień konta

Kontynuuj z FacebookUstaw hasło

Ogłoszenia — OLX.pl — nikkor

Wyróżnione ogłoszenia Zobacz wszystkie

NIKKOR 35mm f/1.8G

600 zł

Kijowiec PGR wczoraj 10:59

Obiektyw Nikon Nikkor 28mm 1.4, raz używany, jak nowy

6 999 zł

Obiektyw Nikkor 24-70 Z f/4 S j.NOWY NIEUŻYWANY !

2 000 zł

Nikon D3500 + Nikkor 18-105 VR 3.5-5.6 + akcesoria

2 579 zł

Aparat Nikon D3200 + Nikkor 18-105 VR Torba jak NOWY Lustrzanka

1 300 zł

Pozostałe ogłoszenia

Znaleziono 1 419 ogłoszeń

Znaleziono 1 419 ogłoszeń

Twoje ogłoszenie na górze listy? Wyróżnij!

Obiektyw Nikkor AF-S 18-55mm bez bagnetu

200 zł

Padew Narodowa dzisiaj 19:17

Lampa sufitowa

Wyposażenie wnętrz » Oświetlenie

40 zł

Żarka nad Nysą dzisiaj 19:13

Lego Duplo duże Zoo + karmienie

Dla Dzieci » Zabawki

120 zł

Żarka nad Nysą dzisiaj 19:12

Dinozaur zabawka

Dla Dzieci » Zabawki

30 zł

Żarka nad Nysą dzisiaj 19:10

AF-P DX NIKKOR 10-20 f/4.5-5.6G VR — Najlepszy szeroki kąt do DX

800 zł

NIKON1 V1 + Nikkor 10-30 mm VR «bezlusterkowiec»z parametrami lustrzan

780 zł

Katowice, Giszowiec dzisiaj 18:48

Bujak Nattou piesek Cyryl jak nowy

Dla Dzieci » Zabawki

149 zł

> Fotografia » Lustrzanki

1 600 zł

Aparat Nikon F100 z obiektywem Nikkor 28-200

1 000 zł

Gdańsk, Aniołki dzisiaj 18:14

Obiektyw Nikkor AF-S 70-300 f/4,5-5,6G IF-ED VR

800 zł

Nikon Nikkor AF 35-80 1:4-5.6

170 zł

kultowy obiektyw Nikkor 80-200 2.8 AF-s ED przed 70-200 2.8 VR

2 550 zł

Obiektyw Nikon Nikkor AF-S DX 16-85mm f3.5-5.6G ED VR

1 300 zł

Obiektyw Nikon, Nikkor 18-105 mm

600 zł

Obiektyw Nikon Nikkor 18-200 AF-S DX 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR

649 zł

Nikon D3100 + Nikkor 18-105 AF-S VR +16 MB + Torba

849 zł

nikon D90 + nikkor 18-105 + Sunpak PZ42X + GRATIS

1 200 zł

Nikon DX Nikkor 18-105 AF-S VR F3,5-5,6 G ED

419 zł

nikon D80 + Nikkor 50mm f1.8D

600 zł

Lustrzanka NIKON D300s, obiektyw Nikkor 18-200

1 699 zł

Nikon D5200 + Nikkor 18-55 DX 1:3.5-5,6 GII ED

1 299 zł

Nikon d3200 Nikkor 35mm dx 1.8 G dodatki

700 zł

Gorzów Wielkopolski dzisiaj 15:15

Nikkor-S 50mm 1.4

499 zł

Poznań, Górczyn dzisiaj 15:02

Nikon d5100 + nikkor 18-105 +torba, karta

1 300 zł

nikkor 70-200 f2.8 VRII

3 800 zł

Lwówek Śląski dzisiaj 14:30

Nikon d90 + Nikon Nikkor AF-S DX 16-85 mm f/3.5-5.6G ED VR + Dodatki!!

1 200 zł

Gliwice, Obrońców Pokoju dzisiaj 14:10

Aparat Nikon D5000 + Obiektyw Nikkor 18-55 mm + Torba

599 zł

Kraków, Bronowice dzisiaj 13:42

Audi A4 Sprowadzona z Niemiec »JAK NOWA» 2,0 benzyna 130 KM 100% ORYGINAŁ

Samochody osobowe » Audi

11 999 zł

Ostrowiec Świętokrzyski dzisiaj 13:06

7Sukienka nowa_M

79 zł

Nikkor 50mm 1.8D

400 zł

Warszawa, Bemowo dzisiaj 12:21

Nikon D3100 +NIKON NIKKOR DX AF-S 18-200mm VR plecak grip

749 zł

Lustrzanka Nikon D3300 + Nikon DX AF-S NIKKOR 18-105 tylko 2100 zdjęć

1 399 zł

Nikkor 35mm f/1.8 G

500 zł

Nikon obiektyw Nikkor 14-24 mm

4 000 zł

Gorzów Wielkopolski dzisiaj 11:28

Obiektyw Nikkor 18-105 f/3.5-5.6

500 zł

Nikkor 50mm f/1.4 D

720 zł

Białystok, Antoniuk dzisiaj 11:13

koszulka NBA-All Stars 1996 -Michael Jordan

Sport i Hobby » Odzież sportowa

125 zł

Warszawa, Bemowo dzisiaj 10:22

Aparat Nikon D40 + Nikkor 18-55

450 zł

Gdańsk, Wrzeszcz dzisiaj 10:22

Obiektyw AF-S Nikkor 50mm 1:1.4G

800 zł

Gdańsk, Zaspa Rozstaje dzisiaj 10:22

Podobne wyszukiwania:

 • nikkor 50
 • nikkor 85
 • nikkor 18 105
 • nikkor 70 200
 • nikkor 50mm
 • nikkor 50 1.8
 • nikkor 50 1.4
 • nikkor 70 300
 • nikkor w kategorii Fotografia
 • nikkor w kategorii Zabawki
 • Ostatnio przeglądane
 • Obserwowane ogłoszenia ( 0 )
 • Obserwowane wyszukiwania ( 0 )

To ogłoszenie nie jest już dostępne

Wybierz coś dla siebie z podobnych, które znaleźliśmy.

 • Kategorie główne

Kategorie główne :

 • Mazowieckie (271)
 • Wielkopolskie (107)
 • Zachodniopomorskie (51)
 • Opolskie (20)
 • Śląskie (158)
 • Łódzkie (85)
 • Lubuskie (42)
 • Dolnośląskie (154)
 • Lubelskie (73)
 • Podlaskie (42)
 • Małopolskie (124)
 • Kujawsko-pomorskie (72)
 • Świętokrzyskie (29)
 • Pomorskie (110)
 • Podkarpackie (56)
 • Warmińsko-mazurskie (25)

Ogłoszenia , OLX.pl to bezpłatny serwis ogłoszeniowy w którym znajdziesz ogłoszenia z Twojej okolicy. Dodawaj i przeglądaj ogłoszenia za darmo, znajduj kupujących w okolicy i przeprowadzaj transakcje. Na OLX.pl znajdziesz interesujące ogłoszenia Nieruchomości, Pracy oraz Kupię, Sprzedam.

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Wyszukiwanie zostało dodane do obserwowanych

Ogłoszenie dodane do obserwowanych

Zaloguj się do OLX.pl aby zapamiętać je na «stałe»

Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.
Dowiedz się więcej.

Możesz zarządzać swoimi preferencjami reklamowymi dotyczącymi partnerów zarządzanych przez OLX, klikając tutaj

Chcesz otrzymywać takie oferty na email?

Ustaw hasło

Dlaczego warto założyć konto na OLX?

 • łatwe zarządzanie ogłoszeniami
 • dostęp do wszystkich odpowiedzi
 • łatwe zmiany ustawień konta

Kontynuuj z FacebookUstaw hasło

Имя (обязательно)Email (обязательно)Веб-сайт

Добавить комментарий